دیدار صمیمانه ی دکتر موسوی چلک با کارکنان کلینیک همپا

دیدار صمیمانه ی دکتر موسوی چلک با کارکنان کلینیک همپا

صبح روز پنج شنبه، هفتم آذر 1398، دکتر موسوی چلک ( رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران) به همراه برخی از اعضای اصلی این انجمن، از ساختمان جدید کلینیک مددکاری اجتماعی همپا بازدید و دیدار صمیمانه ای را با دکتر مهدی سروی همپا و کارکنان این کلینیک داشتند.

دکتر موسوی چلک در بیانات خود در گفتگو با کارکنان کلینیک مددکاری اجتماعی همپا، از نقش مهم کلینیک های مددکاری اجتماعی در پیشبرد اهداف این رشته در جامعه صحبت کردند و بیان داشتند که کلینیک همپا با مدیریت کارآمد و کارشناسانه دکتر مهدی سروی همپا، کلینیک پیشتاز در این زمینه در سطح کشور است.

دکتر مهدی سروی همپا نیز در این دیدار ، بر لزوم فعالیت دانشجویان در عرصه های گوناگون در این رشته و پیگیری این رشته توسط خود دانشجویان ( و نه محدود کردن خود به نمرات درسی، و پیدا کردن شغلی در یک اداره) برای پیشرفت دانشجویان در این حوزه تاکید کردند.

از طرف دیگر، دکتر مهدی سروی همپا سرمایه اجتماعی را یکی از مهم ترین سرمایه های یک مددکار دانستند و تاکید کردند راه رسیدن از سرمایه فرهنگی به سرمایه اقتصادی، همین سرمایه اجتماعی است.

ایشان همچنین به این موضوع اشاره کردند که با از بین رفتن بخشی از سرمایه اقتصادی، به هیچ عنوان لطمه ای به سرمایه اجتماعی وارد نمیشود و یک مددکار اجتماعی، در صورت بروز چنین مشکلی میتواند بار دیگر به کار خود ادامه دهد و حتی پرقدرت تر از همیشه فعالیت های خود را دنبال کند.

برچسب ها: دکتر سروی همپا, کلینیک مددکاری اجتماعی همپا, موسوی چلک
تاریخ انتشار: 1398-09-10
کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک مددکاری اجتماعی همپا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
کلینیک مددکاری اجتماعی همپا
<br>
Hapma Social Work Clinic

کلینیک مددکاری اجتماعی همپا
Hapma Social Work Clinic
برنامه نویسی، طراحی سایت و طراحی پرتال رهکو